Kiirväravad


Kiirväravad on välja töötatud kaasaegses disainivõtmes pakkudes ideaalselt kontaktivaba läbipääsulahendust kõrgeimate nõuetega asukohtades. Väravate postid on tehtud roostevabast terasest. Pealmine paneel, küljepaneelid ning väravatiivad on tehtud karastatud klaasist.

Kiirväravaid on võimalik tellida endale sobivast materjalist, näiteks kasutada polükarbonaadist või pleksiklaasist väravatiibu. Samuti saab kasutada otsapaneele skänneri integratsiooniks.

Pöördväravad


Pöördväravad sobivad ideaalselt sisetingimustesse kus on vajalik läbipääs ühes suunas ja takistada läbipääsu vastasuunas. Nende mitmeotstarbeline disain pakub turvalist ja stiilset lahendust.

Pöördväravate tootevalikus on nii motoriseeritud kui ka elektromehhaanilised mudelid. Integratsioon koos sama disainiga piirdelahendustega võimaldab pakkuda täiuslikku sisekujunduslahendust

Turnikeed


Turnikeed pakuvad parimat lahendust turvamaks suure läbivooluga läbipääse. Turnikeed on tehtud roostevabast terasest ning kaasaegse kujundusega pakkudes turvalist läbipääsu sise ja välistingimustes.

Turnikeedele saab lisada kaardilugejad ja skännereid.

Poolkõrged turnikeed


Poolkõrged turnikeed on välja töötatud läbipääsudeks asukohtades kus on kõrged nõudmised läbipääsu mugavuse jaoks kasutades tiibade automaatset pöörlemist.

Turnikeede tootevalikus on erinevad lahendused erinevatesse keskkondadesse..

Täiskõrged turnikeed


Täiskõrged turnikeed on välja töötatud sise- ja välistingimustes asuvate läbipääsude täielikuks ja turvaliseks sulgemiseks. Nad on kasutusel kõrgete turvanõuetega asukohtades.

Täiskõrged turnikeed on tehtud tugevdatud alumiiniumprofiilist mida katab korrosioonivastane kaitsekiht mis kaitseb turnikeed ilmastiku ja vandalismi eest.

Piirdelahendused


Piirdelahendused on välja töötatud lähtudes läbipääsu väravate tüübist ning ümbritseva keskkonna kujundusnõudmistest.

Piirdelahenduste ning väravate või turnikeede terviklik lahendus võimaldab pakkuda stiililiselt sarnast lahendust ning erinevad varuväljapääse.